Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka

Przedszkolnych 21 i 22 stycznia to ważne daty dla naszych przedszkolaków. Jak co roku w naszym przedszkolu przygotowywaliśmy się do uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka.

Przez Covid – 19 dzieci niestety nie mogły zaprosić do przedszkola swoich kochanych babć i dziadków, ale to nie znaczy, że nie uczciły tego pięknego święta. Przedszkolaki przygotowały dla Nich specjalny program artystyczny, recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. Cały program został nagrany i udostępniony na naszych przedszkolnych FB. Mamy nadzieję, że niejednej babci i dziadkowi, ze wzruszenia łezka zakręciła się w oku. Nasi wychowankowie własnoręcznie przygotowali również prezenty, do wręczenia swoim ukochanym babciom i dziadkom, aby dodatkowo te wyjątkowe dni, były pełne uśmiechu, radości i dumy.

Bardzo żałowaliśmy, że nie możemy wspólnie z naszymi babciami i dziadkami świętować w przedszkolu, przy słodkim poczęstunku, o który zadbała Pani Dyrektor. Był nawet tort, ozdobiony fontanną zimnych ogni, przy którym dzieci odśpiewały tradycyjne sto lat.