Integracyjne Niepubliczne Przedszkole


08.07.2020: Sprzedaż, dostawa i montaż wyposażenia przedszkola Tęczowa Kraina w Dąbrowie Górniczej w ramach projektu „Tęczowa kraina Twojego dziecka”Oferty Handlowe i Przetargi:
Każda z ofert składa się z dwóch plików: przygotowanego do szybkiego podglądu w formacie Adobe Reader (.PDF) zapytania ofertowego, oraz łatwego do uzupełnienia lub edycji szablonu oferty w formacie MS-WORD (.DOC). Zainteresowanych odpowiednią ofertą, prosimy o pobranie i uzupełnienie wybranego dokumentu, oraz przesłanie go na adres przedszkola.

09.10.2017: OFERTA - Prowadzenie zajęć z fizjoterapii w Integracyjnym Niepublicznym Przedszkolu „Tęczowa Kraina” w Olkuszu w ramach projektu Przedszkole-edukacja-integracja!
09.10.2017: OFERTA - Prowadzenie zajęć z muzykoterapii w Integracyjnym Niepublicznym Przedszkolu „Tęczowa Kraina” w Olkuszu w ramach projektu Przedszkole-edukacja-integracja!
09.10.2017: OFERTA - Prowadzenie zajęć przez tyflopedagoga/surdopedagoga w Integracyjnym Niepublicznym Przedszkolu „Tęczowa Kraina” w Olkuszu w ramach projektu Przedszkole-edukacja-integracja!
09.10.2017: OFERTA - Prowadzenie zajęć z terapii Integracji Sensorycznej w Integracyjnym Niepublicznym Przedszkolu „Tęczowa Kraina” w Olkuszu w ramach projektu Przedszkole-edukacja-integracja!
09.10.2017: OFERTA - Prowadzenie zajęć przez psychologa w Integracyjnym Niepublicznym Przedszkolu "Tęczowa Kraina" w Olkuszu w ramach projektu Przedszkole-edukacja-integracja!
09.10.2017: OFERTA - Prowadzenie zajęć z terapii pedagogicznej w Integracyjnym Niepublicznym Przedszkolu "Tęczowa Kraina" w Olkuszu w ramach projektu Przedszkole-edukacja-integracja!
09.10.2017: OFERTA - Prowadzenie zajęć z dogoterapii w Integracyjnym Niepublicznym Przedszkolu "Tęczowa Kraina" w Olkuszu w ramach projektu Przedszkole-edukacja-integracja!
09.10.2017: OFERTA - Prowadzenie zajęć logopedycznych w Integracyjnym Niepublicznym Przedszkolu "Tęczowa Kraina" w Olkuszu w ramach projektu Przedszkole-edukacja-integracja!
25.08.2017: OFERTA - Dostawa wyposażenia dla Integracyjnego Niepublicznego Przedszkola "Tęczowa Kraina" w Olkuszu w ramach projektu Przedszkole-edukacja-integracja!
18.08.2017: OFERTA - Dostawa wyposażenia placu zabaw oraz wyposażenia pomieszczeń Integracyjnego Niepublicznego Przedszkola "Tęczowa Kraina" w Olkuszu w ramach projektu Przedszkole-edukacja-integracja!
10.07.2017: OFERTA - Wykonanie usług budowlanych wraz z materiałem wykonawcy w istniejącym lokalu 1-piętrowego budynku przy ul. Króla Kazimierza Wielkiego 65/7 w Olkuszu. Przedsięwzięcie polega na kompleksowej modernizacji oraz adaptacji pawilonów handlowych na cele społeczne i gospodarcze.